Kup Bhagawadgitę

Bhagavad-gita taka jaka jest

Jeśli chcesz mieć książkę Bhagavad-gita As It Is, w języku angielskim, polecam wydanie z 1972 roku lub jego reprint. Bhaktivedanta Swami osobiście nadzorował pracę nad tą książką. Późniejsze edycje i tłumaczenia były wydawane przez jego uczniów.

W języku polskim ukazało się wiele wydań Bhagavad-gity Takiej Jaką Jest. Nie czuję się kwalifikowany, aby polecać lub odradzać którekolwiek z nich. Mam kila używanych egzemplarzy wydania z 1990 roku w twardej oprawie. Są one szyte i znacznie trwalsze od tych z miękką okładką, których nie polecam z powodów technicznych.

Jeśli chcesz kupić książkę ale nie masz czasu lub chęci szukać jej na własną ręką, zadzwoń do mnie: 511196622 lub napisz: i7c@wp.pl. Edycję w twardej oprawie z 1990 roku (w dobrym stanie) mogę odstąpić za 25 zł + koszt wysyłki.

Bhagavad-gita MP3 na CD za 1 zł

Przy zakupie dowolnej książki można zamówić płytę CD z nagraniami audio wszystkich rozdziałów Bhagawadgity w plikach MP3. Do nagrań wykorzystano głos komputerowego lektora. Oferta CD za złotówkę będzie aktualna do wyczerpania zapasu płyt. Audio Bhagawadgitę w plikach MP3 można pobrać za darmo tutaj.

Brak możliwości komentowania.